Zjarret dhe hashashi/ Prefekti i Vlorës thërret strukturat lokale dhe shtetërore në Vergo

19/05/208:59

Shperndaje:


Lufta kunder kultivimit dhe trafikimit të kanabisit dhe fushatë ndërgjegjësusese për parandalimin e zjarrvënieve me mbërritjen e sezonit të nxehtë, ka bërë që Prefekti i Vlorës Flamur Mamaj të thërrasi në një takim në Vergo, Bashkia Delvinë, të gjitha strukturat shtetërore dhe lokale.

Në takimin e thirrur nga Prefekti mes pjesëmarrësve të shumtë, kanë marrë pjesë përfaqësues nga Prokuroria Sarandë dhe nga Komisariatet e Policisë Sarandë dhe Delvinë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.