VIDEO/ Policia kap furgonin me 81 kg kanabis

26/06/2016:39

Shperndaje:


Sekuestrohen 81 kg marijuanë në Igumenicë të Greqisë. Mësohet se në kuadër të operacionit nga antidroga e Athinës në bashkëpunim me Drejtorinë e Policisë Igumenicë, u vu në pranga një 52-vjeçar grek.

Mësohet se droga ishte fshehur në një furgon, në një vend të improvizuar enkas, brenda të cilit kishte 15 pako me 81 kg marijuanë. Po ashtu në cilësinë e provës materiale u sekuestruan dhe 1250 euro dhe 1 celular.

Policia greke ka përforcuar shërbimet në kufirin greko-shqiptar të Igumenice, duke bashkëpunuar edhe me anti-drogen e Selanikut dhe ate te Athines.

VIDEO

https://youtu.be/u6X0l-jmYok


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.