Vdes turistja gjatë pushimeve në Sarandë

07/08/168:28

Shperndaje:


13939931_1323012881059566_2112099049_o Mëngjesin e sotëm është gjetur e pa jetë një shtetase e huaj në një hotel të Sarandës. Behet fjalë për shtetasen nga Norvegjia me inicialet B.F., 57 vjeçe, e cila ka qenë duke pushuar në Sarandë me familjen e saj në hotelin “Butrinti”. Paraprakisht odyshohet se ngjarja mund të ketë ndodhur për shkaqe natyrale pasi në trupin e viktimës nuk ka shenja dhune apo dëmtime të tjera. Policia ndodhet në vendgjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme proceduriale.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.