Të rinjtë paralajmërojnë protesta në orën 18:00 në çdo qytet, edhe në Sarandë

11/12/2014:39

Shperndaje:


Nën moton “Edhe Unë Jam Klodiani” nëpërmjet rrjeteve sociale po bëhet thirrje për protesta në cdo qytet të Shqipëris sonte në orën 18:00.
Thirrja që po shpërndahet edhe nga të rinjtë në qytetin e Sarandës, fillimisht është publikuar në Brryli Broadway.
Pas dorëheqjes së ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, të rinjtë kërkojnë edhe largimin e drejtorit të Përgjithshëm të Policisë Ardi Veliu, ndalimin e asaj që ata që ata e cilësojnë si dhunë policore dhe reformimin e Policisë së Shtetit.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.