Takimi i socialistëve në Vergo/ Alket Hyseni: Jemi alternativa e vetme për zgjidhjen e problemeve

16/10/2019:23

Shperndaje:


Është zhvilluar sonte  në Vergo mbledhja e  Këshillit Socialist të Njësisë Vergo, Delvinë.
Deputeti Alket Hyseni është shprehur pas takimit se  qytetarët e shohin se Partia Socialiste është alternativa e vetme për zgjidhjen e halleve dhe problemeve

Në mbledhjen e Këshillit Socialist të Njësisë Vergo, Delvinë.
Këtu njerëzit na shohin në sy dhe i shohim në sy. Ata e dinë që jemi modeli dhe shembulli i punëve të mira, reformave të mëdha dhe alternativa e vetme për zgjidhjen e halleve dhe problemeve, por edhe rritjen e mirëqenies dhe përparimin e vendit.
U kemi premtuar ato gjëra që mund ti bënim dhe kemi bërë ato që u kemi premtuar!”, shkruan Alket Hyseni.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.