Socialistët mblidhen në sallën e Bashkisë Sarandë për t`u njohur me kandidatët

12/03/2120:51

Shperndaje:


Është zhvilluar pasditen e sotme takimi prezantues mes kandidatëve për deputetë të Partisë Socialiste për Qarkun Vlorë dhe Asamblesë së Partisë Socialiste të Sarandës.
Në këtë takim të zhvilluar në ambjentet e sallës së Bashkisë Sarandë janë prezantuar kandidatët për deputetë Damian Gjiknuri, Niko Kuri dhe Anila Denaj.
Në takim ka qenë qenë edhe deputeti Alket Hyseni, i cili është angazhuar për të marrë pjesë në këtë fushatë me qëllim që cdo voto të shkojë për Partinë Socialiste dhe kryeministrin Edi Rama.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.