Shqipëria në Zi/ Bashkia Sarandë anullon të gjitha festimet për Pavarësinë dhe Çlirimin

26/11/1918:25

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.