SHKOLLA EKONOMIKE “ANTONI ATHANAS” SARANDE

01/06/2220:57

Shperndaje:

SHKOLLA EKONOMIKE “ANTONI ATHANAS” SARANDE

E vetmja shkollë teknike profesionale në qytetin e Sarandës, me bursa, strehim në konvikt dhe mundësi të pafundme punësimi brenda dhe jashtë vendit

Përpjekjet e stafit edukativ dhe partnerëve, Investimet e qeverisë dhe donatorëve, Ambicjet e nxënësve, dyzimet e prindërve dhe nevojat e biznesit

Për të gjitha këto dhe më shumë… Me të ftuar në studio dhe lidhje me Skype…

CROSSFIRE – Emisioni i njëzet e pestë


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.