Sherr i dhunshëm mes 2 të moshuarve, goditet me mjete të forta

Një sherr mes 2 të moshuarve ka përfunduar me përdorimin e mjeteve të forta.
Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në fshatin Kakodhiq të Bashkisë Delvinë.
Dy të moshuarit, të moshës 61 dhe 69 vjec janë konfliktuar mes tyre dhe më pas 61 vjecari e ka godutur 69 vjeçarin me mjete të forta.
Për këtë ngjarje policia ka referuar materialet në Prokurorinë e Sarandës për ndjekje të mëtejshme.