Saranda në pritje të fluksit turistik

06/04/1716:54

Shperndaje:


17837698_1583746141652904_335164771_o17792365_1583749164985935_1868560006_n Saranda në pritje të fluksit turistik.
E ndërkohë që Saranda është në pritje të flukseve turistike, gjendja e pastrimit në qytet gjithmonë e po përkeqësohet.

Gjithkund shikon kazanë të tejmbushur dhe plehrat rrotull kazanëve janë më të shumta se çfarë mund të mbajnë kazanët.
Javën e kaluar në qytet u ndërmorën disa aksione-show për pastrimin e qytetit, por nga ajo që cdokush e shikon, problemi në ndotjen e qytetit nuk janë qytetarët, por institucionet.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.