Rrugët që duhet të shmangin drejtuesit e mjeteve

18/12/1719:51

Shperndaje:


Njoftojmë drejtuesit e mjeteve të cilët do të përshkojnë aksin rrugor të Qafë Llogarasë, se për shkak densitetit të lartë të rënies së rreshjeve të dëborës ky aks rrugor kalohet me vështirësi nga automjetet.

Bëjmë me dije se është ndërprerë lëvizja e mjeteve të rënda (komionat dhe autobusët). Policia Rrugore apelon qe të gjithë drejtuesit e mjeteve të pajisen e të vendosin zinxhirë kur të kalojnë në drejtim të këtij aksi rrugor.

Drejtoni mjetin me kujdes !


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.