Rrahu gruan dhe djalin, arrestohet në flagrancë nga Policia e Sarandës

27/12/218:18

Shperndaje:

Komisariati i Policisë Sarandë njofton se specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë, arrestuan në flagrancë për veprën penale “Dhuna në familje”, shtetasin Th.V.,51 vjeç, banues në lagjen Nr.3 Sarandë.

Sipas Policisë, arrestimi i tij u krye sepse ka ushtruar dhunë fizike ndaj djalit dhe bashkëshortes së tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë, për veprime të mëtejshme.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.