I riu tenton t`i japi fund jetes, ne gjendje te rende.
Delvinë
Rreth orës 08:25, në lagjen “L.Malo” Delvinë, sipas policise, dyshohet se është vetëplagosur me mjet prerës në banesën e tij, shtetasi A.H., 20 vjeç.
I dëmtuari është dërguar menjëherë në Spitalin e Sarandës për të marrë ndihmë mjekësore dhe më pas është nisur me Helikopter në drejtim të Tiranës për mjekim më të specializuar.
Dyshohet se personi ka vepruar ne kushtet e depresionit.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer hetimet e mëtejshme në lidhje me rastin.

 

Loading...