Home Aktualitet Pushuesja nga Kosova rrezikon mbytjen, shpetohet nga rojet bregdetare

Pushuesja nga Kosova rrezikon mbytjen, shpetohet nga rojet bregdetare

SHARE

Sabrie Hyseni rreth 60 vjec perpara pak castesh rrezikoi te mbytej ne plazhin e ri.
Rojet bregdetare Moisi Çera dhe Lorent Noga nderhyne ne kohe duke e nxjerre ne breg dhe duke dhene ndihmen e nevojshme.
Me pas 60 vjecarja eshte trasportuar me ambulance drejt spitalit per te marre ndohme mjekesore.

Loading...

 

loading...
loading...