Pronesia e shtepise shkakton sherr masiv ne Sarande, plagoset nje grua

20/05/1810:48

Shperndaje:


Komisariati i Policisë Sarandë njofton se ë datë 19.05.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë, për 2 shtetas vjeç 26 e 25, banues në Fier, pasi dyshohet se në lagjen nr.4, në banesë, për motive pronësie, kanë plagosur lehtë një shtetase vjeç 58, banuese në Sarandë.
Gjithashtu, u referuan materialet për shtetasen e plagosur dhe për një tjeter shtetas vjeç 57, banues në Itali.
Ndaj tyre u referuan materialet ne prokurori pasi dyshohet se pretendojnë që janë pronar të kësaj banese, por janë në proces gjyqësor.
VIDEO E SHERRIT https://sarandaweb.net/ekskluzive-konflikti-per-shtepine-ne-sarande-video-e-sherrit/

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.