Orët e fundit të punimeve në Sheshin e Sarandës, gati në 8 Qershor

05/06/1711:45

Shperndaje:


 Orët e fundit të punimeve në Sheshin e Sarandës, gati në 8 Qershor.
Punimet në Sheshin qëndror të Sarandës, të filluara që prej muajit tetor të vitit të kaluar duket se janë në orët e tyre të fundit.
Sipas informacioneve të Saranda Web, punimet do të përfundojnë përpara mesditës së 8 Qershorit dhe sheshi do të hapet për automjetet dhe kalimtarët.
Gjatë ditës së sotme vihej re një shtim i numrit të punonjësve në vendosjen e pllakave të gurit.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.