Nxirret nga gremina ku kishte rënë pas aksidentit me motor Astrit Lamaj

11/05/2412:56

Shperndaje:

Forcat zjarrfikëse të Delvinës kanë nxjerrë trupin nga gremina ku kishte rënë pas aksidentit me motor Astrit Lamaj.

Ka qenë një grup motorristësh që udhëtontë në zonë, kur në vendin e quajtur “Kthesa e Senicës”, një prej tyre ka dalë nga rruga. Si pasojë e rënies së motorrit, ka humbur jetën Astrit Lamaj, 53 vjec.

Pavarësisht mbërritjes së autoambulancës në vendin e ngjarjes, nuk është bërë dot e mundur shpëtimi i tij. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të aksidentit.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.