NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL KANES NË SARANDË

06/06/2310:41

Shperndaje:

Hotel Kanes Sarandë kërkon të punësojë:


•Punonjëse për lavanteri
•Sanitare
•Kuzhinier
•Recepsionist turni i 3-të
•Llanxiere

KONTAKT: 0699116616 ose 0696570925


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Një vatër e re zjarri ndizet në Delvinë – VIDEO
Fast Food Grill në Shëtitoren e Sarandës kërkon të punësojë Zgarist
Petro Gjikuria takim me banorët në Dhërmi: Fëmijët tanë të qëndrojnë këtu
Kompania Globe kërkon të punësojë Shitës/e për dyqanin në Sarandë
Rrjeti elektrik shpërthen në flakë, qindra banesa dhe biznese pa energji – VIDEO
Alarm për Bizneset në Sarandë: Dhjetra mashtrues janë nisur për Kontrolle False

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.