Mbledhja e të rinjve të PD/ Emërohen 5 nënkryetarët dhe sekretari – EMRAT

24/11/2018:45

Shperndaje:


Forumi Rinor i Partise Demokratike te Sarandes ka konstituuar sot kryesine e re.
Në mbledhje ka marrë pjesë edhe i deleguari i FRPD per Qarkun Vlore, njeheresh dhe anetar i Keshillit Kombetar te PDSH, Spiro Vaso.

FRPD Sarandë ka emeruar sot 5 N/Kryetaret e rinj, sekretari dhe struktura drejtuese e zonave te cilet nisen keshtu angazhimin per fushaten zgjedhore.

5 nënkryetarët e FRPD Sarandë:
Daniel Dike, Sotir Cabiri, Fator Barjami, Hiqimet Bello dhe Ermal Myrto.
Sekretar është emëruar Thoma Greko


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.