Lajm i mirë nga spitali në Tiranë, nëna që tentoi vetëvr@sje është në gjendje të mirë

03/06/2017:09

Shperndaje:


Një grua e re shtatzënë, banore e fshatit Kopacez, bashkia Delvinë, ka tentuar mëngjesin e sotëm t’i japë fund jetës duke konsumuar ilace që përdoren për helmimin e dhelprave.
Gjithashtu pas këtij veprimi është hedhur nga dritarja e shtëpisë.

Menjëherë është transportuar në spitalin e Sarandës, ku është njoftuar se foshnja kishte humbur jetën.
Më pas gruaja 24-vjeçare është transportuar në gjendje të rëndë dhe rrezik për jetën me helikopter drejt Tiranës.

Pasditen e sotme mjekët e spitalit në Tiranë njoftojnë se gruaja gruaja 24-vjeçare është jashtë rrezikut për jetën dhe në gjendje të përmirësuar.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.