Kryepeshkopi Anastas Janullatos në gjendje të mirë shëndetësore. Këshilla: Bëni kujdes!

14/11/209:39

Shperndaje:


Kryepeshkopi Anastas Janullatos duket se është në gjendje të mirë shëndetësore.
Ambasadorja e Shqipërisë në Greqi, Luela Hajdaraga e ka vizituar kryepeshkopin në spitalin “Evaggelismos” të Athinës, duke i uruar shërim të shpejtë.

Ai thotë se është në gjendje të mirë shëndetësore.
Pasi shprehu mirënjohjen e sinqertë për kujdesin e veçantë të mjekëve, infermierëve dhe dashurinë e shprehur të njerëzve, ka përcjellë mesazhin “Mos ki frikë, vetëm beso”.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.