Kërcënohet kompozitori/ Kanë qëllim zhdukjen e Qendrës së Artit dhe të ndërtojnë hotel

17/12/2013:46

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.