Ish-kryebashkiaku i Sarandës, Stefan Çipa paraqitet në SPAK

28/03/2413:27

Shperndaje:

Ish-kryetari i bashkisë së Sarandës, Stefan Çipa është paraqitur sot në SPAK.

Stefan Çipa u thirr në Prokurorinë e Posaçme SPAK për çështjen e inceneratorëve, raporton gazetarja Klodiana Lala.

Stefan Çipa mbërriti në ambientet e SPAK rreth orës 13:00 dhe u largua rreth orës 14:00

Ndërkohë nuk ka asnjë reagim nga Prokuroria e Posaçme lidhur me arsyen e paraqitjes së ish-kryebashkiakut të Sarandës dhe ish-deputetit.

Website Saranda Web

Facebook Saranda Web

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Twitter Saranda Web

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

Linktree sarandaweb

in sarandaweb


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.