INDIFERENCA E UJESJELLESIT: Qytetari denoncon në Saranda Web

08/02/2412:37

Shperndaje:

INDIFERENCA E UJESJELLESIT: Qytetari denoncon në Saranda Web

Pershendetje Saranda Web

Ketu pak metra mbi Ndermarrjen e Ujesjelles Kanalizimeve ka 5 dite qe kane dale ujrat e zeza ne mes te rruges dhe nuk po i mbyll askush.

Kjo eshte vertet per te ardhur keq, do perhapet ndonje semundje.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO
Petro Gjikuria hap Fushatën Elektorale në Himarë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.