Ilir Meta nga Saranda uron tifozët e Celtic FC dhe i fton ata të vizitojnë Sarandën – VIDEO

31/03/2412:28

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.