Gjendet kura për Covid 19? Trump: Ky ilaç dha rezultat! Veproni menjëherë, njerëz po vdesin

21/03/2018:13

Shperndaje:


Presidenti i SHBA, Donald Trump ka dhënë një shpresë të mirë për të gjithë të prekurit nga koronavirusi, ku deklaron se një kombinim ilaçesh konkretisht ‘hydroxychloroquine & azithromycin’ janë efektive dhe se ky ilaç do të ndryshojë të gjithë historinë e mjekësisë.

Kjo është shpresa që Autoriteti i Barnave dhe Ushqimit (FDA) ka dhënë në SHBA përmes testeve të saj.
Sipas Trump kjo kurë duhet të fillojë të përdoret menjëherë pasi njerëz janë duke vdekur.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.