Fillojnë punimet në rrugën hyrëse të Sarandës, e konsideruar si burim aksidentesh

09/02/2217:55

Shperndaje:

Ditën e sotme dhjetra punonjës dhe mjete janë angazhuar në punimet që po kryhen në rrugën hyrëse të qytetit të Sarandës, rrugë e cila ka qenë ndër më problematiket dhe burim i aksidenteve të shumta.


Pavarësisht se ende nuk jepen informacione për projektin e këtyre punimeve, burime të Saranda Web informojnë se pranë stacionit elektrik do të ndërtohet një trekëndësh për normalizimin e kalimit të mjeteve.

VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.