Digjet një banesë në Sarandë, fatkeqësisht digjet dhe 1 person brenda

16/11/2018:59

Shperndaje:


Sarandë, digjet një banesë në Sarandë, gjendet i djegur brenda shtetasi Stefan Kosta, 54-vjec.
Kosta jetonte i vetëm pasi ishte i divorcuar. Trupi është gjetur i djegur, pas hyrjes së zjarrfikësve të cilët janë njoftuar për fikjen e një zjarri në një banesë.

Ngjarja ka ndodhur në një banesë pranë varrezave të dëshmorëve në lagjen nr.1, në Sarandë, ku viktima jetonte me qera.
Policia dhe zjarrfikesja ndodhen në vendngjarje.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.