Demokratët mblidhen për të përkujtuar “Ditët e Çadrës”

22/05/1720:34

Shperndaje:


pd sarandeDemokratët mblidhen për të përkujtuar “Ditët e Çadrës”.
Demokratët e Sarandës kanë organizuar mbrëmjen e sotme një mbledhje të zgjeruar, ku merrnin pjesë edhe anëtarë dhe simpatizantë të kësaj partie.
Mbledhja nuk kishte të bënte me celjen e fushatës, por ishte organizuar si përkujtimore e 90 ditëve të protestës në Cadër.
Pjesmarrësit, si veteranët e luftës së dikurshme, kanë folur për ditët e lavdishme që bënin shëtitje 1 herë në javë nga “Cadra e Lirisë”

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.