Delvinë/ 3 të infektuar me Covid-19, të tre rastet në shkolla dhe çerdhe

16/09/2014:03

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.