Njoftime

Njoftime nga Saranda, njoftime punesime, njoftime per shit blerje dhe qera, informacione per gjithcka nga Saranda – Saranda Web

Sarande
scattered clouds
19.2 ° C
20.6 °
17.2 °
77 %
2.1kmh
40 %
Sat
23 °
Sun
23 °
Mon
25 °
Tue
19 °
Wed
19 °
Translate »