Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

Sarande
few clouds
23.4 ° C
26 °
21.1 °
57 %
2.6kmh
20 %
Wed
21 °
Thu
21 °
Fri
21 °
Sat
21 °
Sun
22 °