SHARE

Policia e Sarandës dhe Delvinës kanë nisur kërkimet për një vajzë 18-vjeçare, për të cilën ka bërë kallëzim bashkëshorti i saj.
Sipas burimeve nga blutë, më datë 04.10.2017, një shtetas 34-vjeçar, banues në një fshat të Delvinës, ka bërë kallëzim se i është larguar nga banesa bashkëshortja 18-vjeçare.
Policia thotë se po punohet për gjetjen e saj.

loading...
loading...

 

Loading...