Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

Sarande
clear sky
19.8 ° C
25 °
15.6 °
31 %
6.2kmh
0 %
Thu
15 °
Fri
20 °
Sat
21 °
Sun
22 °
Mon
21 °
Translate »