Automjeti përplas motoçikletën, drejtuesi i motorit në spital, arrestohet shoferi i automjetit

13/03/218:43

Shperndaje:


Komisariati i Policisë Delvinë njofton se Specialistët e qarkullimit rrugor arrestuan në flagrancë shtetasin A. N., 49 vjeç, banues në Rubik, Mirditë.
Arrestimi i tij është kryer pasi në datën 12.03.2021, në rrugën Rusan- Delvinë, duke drejtuar mjetin ka përplasur motomjetin me drejtues shtetasin A. H., 37 vjeç, i cili si pasojë e aksidentit është dëmtuar dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Sarandës, për veprime të mëtejshme.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.