U akuzua nga 16-vjeçarja për përdhunim, Policia e Sarandës vë në pranga 31-vjeçarin

04/04/218:35

Shperndaje:


.
Policia e Sarandës njofton se mbremjen e se shtunes, rreth ores 21.00, nga sherbimet policore te Sarandes u be kapja dhe ndalimi i shtetasit, me inicialet E. S, 31 vjec, lindur ne Berat dhe banor i lagjes nr.3 ne qytetin e Sarandes, i shpallur ne kerkim policor pak dite me pare.

Ndalimi i ketij shtetasi u bë pas kallëzimit të bëre nga një 16 vjecare banore  ne Sarande, se ky shtetas ka kryer mardhënie seksuale kundër dëshires se saj.

Materialet i kaluan Prokurorise se rrethit Gjyqesor Sarande per veprime te metejshme”, thuhet në njoftimin e Komisariatit të Policisë Sarandë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.