Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

Sarande
few clouds
21.4 ° C
23.9 °
18.3 °
78 %
1.1kmh
20 %
Sun
24 °
Mon
23 °
Tue
23 °
Wed
22 °
Thu
22 °