Sarandë.
Aksidentohet një hungarez në Syrin e Kaltër
Paditen e sotme në aksin rrugor Gjirokastër-Sarandë pranë Syrit të Kaltër, një shtetas hungarez 37 vjeç, duke udhëtuar me mjetin motor tip “Suzuki” është rrëzuar.
Si pasojë ka marrë disa dëmtime në trup dhe ndodhet në Spitalin e Sarandës, jashtë rrezikut për jetën.

loading...
loading...

 

Postoni komentin tuaj për shkrimin
Loading...