zjarri ne finiq Megjithëse gjatë gjithë pasdites është punuar për fikjen e zjarrit në Finiq, kjo nuk ka ndodhur. Nga burime në vendngjarje, zjarri në këto momente është përhapur frikshëm dhe përparon drejt rrënojave antike të qytetit të Finikas.

Loading...

 

loading...
loading...