LAJMI i FUNDIT: Përleshje në Ksamil mes pronarit dhe inspektorëve të AKU

14/09/167:41

Shperndaje:


plazh ksamilNë përleshje ka ndodhur në një biznes në Ksamil mes inspektorit të AKU dhe djalit të pronarit, i cili dyshonte se inspektori nuk po zbatonin ligjin, por po nxirrte justifikime të kota. Mësohet se inspektori ka njëftuar policinë, e cila ka mbërritur menjëherë dhe ka bërë arrestimin e djalit të pronarit. Sipas policisë,  është arrestuar Ardian Mollanji, 29 vjeç, banues në Ksamil. Arrestimi i tij u bë për arsye se ky shtetas ka penguar dhe nuk ka lejuar të bëhet kontrolli në biznesin “Market” në pronësi të prindërve të tij, detyrë kjo që do të ushtrohej nga shtetasi M. A  Inspektor i AKU-së, duke e goditur këtë të fundit edhe me grushta.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.