Fillimi Arkeologjike

Arkeologjike

Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

122,082FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
scattered clouds
14.6 ° C
17.2 °
11.7 °
100 %
1kmh
40 %
Sun
21 °
Mon
24 °
Tue
24 °
Wed
23 °
Thu
22 °