Fillimi Arkeologjike

Arkeologjike

Destinacionet turistike ne Sarande. Informacione turistike nga Saranda, Butrinti, Syri i Kalter dhe dhjetra destinacione te tjera turistike ne Sarande. Saranda Web Tourist Information

S'ka postime për tu shfaqur

122,084FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
few clouds
13.9 ° C
16.7 °
11.1 °
100 %
1.5kmh
20 %
Sun
21 °
Mon
24 °
Tue
24 °
Wed
23 °
Thu
22 °