Banorët e fshatit në panik: Po përvëlohemi, zjarri në ullishte po përparon drejt fshatit – VIDEO

19/09/2213:10

Shperndaje:

Një zjarr ka shpërthyer pak castesh në Shën Vasil, Bashkia Himarë.
Zjarri është duke djegur ullishtet e fshatit dhe ndodhet shumë pranë banesave.
Banorët apelojnë për ndërhyje pasi zjarri i favorizuar nga era mund të rrezikojë shtëpitë.
Drejt vendit është nisur zjarrfikëse e Himarës ndërkohë është kërkuar ndihmë edhe nga zjarrfikëset e Sarandës

VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.