Babai i të arrestuarit për zjarrin në Ksamil: E arrestuan se kemi fol kundër Policisë dhe Bashkisë

31/07/2118:45

Shperndaje:

Policia e Sarandës njoftoi mëngjesin e sotëm arrestimin e 25-vjeçarit Edmond Zogaj si autorin e dyshuar të zjarrit të djeshëm në Ksamil.

Por familjarët e tij pretendojnë se Edmondi është i pafajshëm dhe se në kohën kur është ndezur zjarri, ai ka qenë në shtëpi. Idajet Zogaj, babai i 25-vjeçarit, shprehet se djali është arrestuar vetëm për qëndrimet e tyre kundër qeverisë dhe se ata kanë akuzuar Bashkinë dhe Policinë si insititucione të korruptuara.

VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.