Azura Hotel në Ksamil kërkon Punonjëse Kuzhine dhe Sanitare. Ofrohet akomodim

22/07/2416:42

Shperndaje:

Azura Hotel në Ksamil kërkon të punësojë Punonjëse Kuzhine dhe Sanitare

 

Ofrohet akomodim + Ushqimi  dhe pagesë  shumë e kënaqshme.

 

KONTAKT: 069 665 0985


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Azura Hotel në Ksamil kërkon Punonjëse Kuzhine dhe Sanitare. Ofrohet akomodim
AKSIDENTOI ME MOTOR 2 KALIMTARË, PROCEDOHET PENALISHT 47-VJEÇARI
NDAHET NGA JETA GAZETARI I MIRËNJOHUR PIRRO NAÇI
2 lokale në Ksamil mbeten pa muzikë, Policia u sekuestron miksera dhe bokse – VIDEO
SHITET OKAZION – Për Ambjent Shërbimi, Dyqan, Magazinë në Sarandë
NDAHET NGA JETA MËSUESE ZHULI

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.