Aksident i rëndë në Delvinë, vdes drejtuesi mjetit

03/07/169:42

Shperndaje:


Delvinë
LAJMI-I-FUNDITPolicia: Rreth orës 10:30, ka ndodhur një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një shtetasi.
Shërbimet e Policisë janë afruar menjëherë në vendngjarje dhe kanë konstatuar se në fshatin Dhrovjan, Njësia Administrative Mesopotam, ka dalë nga rruga automjeti tip “Benz 250” ku për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme drejtuesi i mjetit, shtetasi i quajtur:
· Panajot Vasili, 67 vjeç, banues në fshatin Krongj (Mesopotam).
Sqarojmë se në automjet nuk ka patur persona të tjerë përveç drejtuesit të mjetit.
Punohet për sqarimin e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.