4 të vdekúr dhe 93 të infektúar nga Covid, asnjë rast i ri në Sarandë dhe Delvinë

11/07/208:52

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.