4 kandidatët e Primareve për Bashkinë Sarandë përballë anëtarësisë dhe simpatizantëve të PD

30/11/2220:25

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.