10 vjet pas prezantimit të Projektit “100 fshatra”, fillojnë punimet në Mursi

24/11/2322:41

Shperndaje:

Përfaqësues të firmës zbatuese të projektit “Përmirsimi i aksesit dhe rivitalizimi i sheshit qëndror të fshatit Mursi” kanë zbritur në Mursi për të prezantuar fillimin e punimeve.

Në takim ka marrë pjesë edhe kryetari i bashkisë Konispol Erges Dule.

Ky investim hap rrugën për zhvillimin turistik të fshatit Mursi si pjesë e programit “100 fshatrat”, është shprehur kryetari i bashkisë Konispol.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.