Sarandë/ Shi dhe rrufe, pushuesit braktisin plazhet. Disa ankohen për shezllonet e paguar


Reshjet e shiut shoqëruar edhe me rrufe, të cilat kanë filluar befas në Sarandë, kanë detyruar pushuesit të braktisin plazhet.
Shumë pushues, të cilët kishin shkuar në plazh në orët e mesditës janë ankuar për pagesën e shezllonëve.